Az OTDK-t követően április 25-én került megrendezésre az Óbudai Egyetem XLIX. Tudományos Diákköri Konferenciája, a díjak átadására május 2-án az Egyetem Tavaszmező utcai campusában került sor.

A Neumann Karon egy szekcióban kerültek bemutatásra a pályamunkák, melyek között 5 díj került kiadásra. A Szoftvertervezés és -fejlesztés Intézet három pályamunkában érintett.

Első díjban részesült Tölgyesi Zsolt László Telefonkamerával 3D objektum szkennelése című pályamunkája, témavezetője Dr. Vámossy Zoltán egyetemi docens.

A szakmai zsűri harmadik díjazásában részesült Megyesi Róbert Rombolható környezetek hatékony megvalósítása 3D játékmotor alatt című pályamunkája, témavezetője Kiss Dániel tanársegéd.

Különdíjas lett Molnár Attila Szállodai foglalások lemondásának becslése az időjárás ismeretében című pályamunkája, témavezetője Kertész Gábor tanársegéd.

Gratulálunk minden díjazottnak és témavezetőiknek!

A részletes beszámoló megtekinthető az Egyetem hírei között, az eredmények pedig elérhetőek az Egyetemi TDK oldalon.