Az Óbudai Egyetem 53. Tudományos Diákköri Konferenciájának eredményhirdetését május 4-én online követhették az érdeklődők, ahol Intézetünkhöz kapcsolódó munkák is elismerésre kerültek.

Az Informatika I szekcióban második díjban részesült Reményi Damján Nem, kor és hangulatbecslése arckép alapján konvolúciós neurális hálózat segítségével című pályamunkája, témavezetője Dr. Vámossy Zoltán, egyetemi docens.

Az Informatika II szekcióban második díjban részesült Almásy Márton György és Hörömpő András Tumorkezelési eljárás optimalizálása mély megerősítéses tanulás alapon című pályamunkája, témavezetőik Dr. Kertész Gábor, egyetemi docens és Kiss Dániel, tanársegéd.

Az Informatika I szekcióban első díjazásban részesült Csuzdi Bence és Seres Richárd Sándor Adaptív forgalomirányítás megerősítéses tanulás és gépi látás alkalmazásával című pályamunkája, témavezetőjük Sipos Miklós, tanszéki mérnök.