Az Óbudai Egyetem 52. Tudományos Diákköri konferenciáján Intézetünk által vezetett pályamunkák is díjazásban részesültek.

A 2020. őszi TDK Informatika II szekciójában harmadik díjban részesült Pollini Kristóf Barnabás Mikroglia sejtek automatizált morfológiai elemzése mikroszkópos rétegfelvételeken című munkája, témavezetői Kiss Dániel, tanársegéd, és Dr. Cserép Csaba, tudományos főmunkatárs.

Az Informatika V szekcióban harmadik díjazásban részesült Romhányi Ármin Arcfelismerő rendszer kliens-szerver architektúra alapon című pályamunkája, témavezetője Dr. habil. Szénási Sándor, egyetemi docens.

Az Informatika I szekciójában második díjban részesült Váraljai Gábor, Lövedés észlelés és elkerülés gépi látás segítségével Unity 3D-ben című pályamunkája, témavezetője Dr. habil. Szénási Sándor, egyetemi docens.

Az Informatika III szekcióban második díjazásban részesült Szabó-Gali Ákos Adaptív tűzijáték algoritmus alkalmazása kétdimenziós inverz hőközlési probléma megoldására című pályamunkájával, témavezetői Dr. habil. Felde Imre Gábor, egyetemi docens és Dr. habil. Szénási Sándor, egyetemi docens.

Az Informatika III szekcióban első díjban részesült Czeglédi Áron Attila és Drávucz Márton, pályamunkájuk címe Szürkeárnyalatos tájképek színezése neurális hálózattal, témavezetőjük Dr. Vámossy Zoltán, egyetemi docens.

Az Informatika V szekcióban első díjazásban részesült Gulyás Oldal Laura Kézgeometria és tenyérfelismerés alapú biztnsági beléptetőrendszer című pályamunkája, témavezetője Kovács András, doktorandusz.