Az Óbudai Egyetem 51. Tudományos Diákköri Konferenciája a rendkívüli helyzetre való tekintettel online került lebonyolításra. A nehézségek ellenére a Neumann Karon két szekcióban kerültek bemutatásra dolgozatok, melyek között Intézetünkhöz kapcsolódó munkák is elismerésre kerültek.

Második díjban részesült Kaló Áron Zoltán Adaptív Mesterséges Intelligencia fejlesztés 3D szimulációs tesztkörnyezetben objektumok vezérléséhez című munkája, témavezetője Sipos Miklós, tanszéki mérnök.

A szakmai zsűri első díjazásában részesült Gulyás Oldal Laura Kéz és tenyér jellemzőinek kinyerése képfeldolgozással, biometrikus azonosítás támogatására című pályamunkája, konzulense Kovács András, tanszéki mérnök. A szerző diákköri tudományos kutató- és fejlesztői munkájának elismeréséül a Kari Nívó díj elismerésében részesült, melyhez külön is gratulálunk.